Firma „GAMI” to autoryzowany serwis i dystrybutor sprzętu przeciwpożarowego.

Powstała w 1988 roku. Ponad 25 letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych zleceń sprawiły, że cieszymy się dobrą opinią w zakresie wykonywania usług związanych z zabezpieczeniem przeciwpożarowym obiektów.

Realizując powierzone nam zadania mamy świadomość, że istota bezpieczeństwa tkwi w szczegółach. Dlatego właśnie wszystkie podejmowanie przez nas działania mają na celu zapewnienie kompleksowej i indywidualnie opracowanej strategii poprawy bezpieczeństwa w Państwa życiu.

Naszą misją jest pomoc w zakresie bezpieczeństwa pożarowego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania – urządzenia, projekty i usługi.  Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, przedstawiając najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązania.

Gwarancją osiągnięcia powyższych celów jest:

  • utrzymywanie i doskonalenie polityki jakości,
  • ciągła analiza pomiaru satysfakcji Klientów oraz przewidywanie i wyprzedzanie ich oczekiwań,
  • uczciwe zapewnienie Klientom najlepszych rozwiązań, doradzenie i opieka przy każdej usłudze, bez względu na jej wielkość i charakter,
  • modernizacja infrastruktury technicznej i wyposażenia technicznego,
  • klimat zespołowej współpracy, indywidualna odpowiedzialność pracowników za jakość wykonywanych usług i sprzedawanego towaru.

Oferujemy profesjonalny sprzęt gaśniczy oraz kompleksowe usługi przeciwpożarowe.

Działamy w oparciu o aktualne przepisy, obowiązujące normy oraz zaawansowane rozwiązania i nowoczesne urządzenia.

Osiągamy najwyższy poziom przez ciągłe kształcenie oraz zdobywanie nowych kwalifikacji i uprawnień.

Dzięki wysokiej jakości prac ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej.